Tieto Globālais Finanšu Pakalpojumu Centrs atzīmē desmit gadu jubileju

23.oktobrī Tieto Globālais Finanšu Pakalpojumu Centrs (Global Shared Service Centre), kas sniedz grāmatvedības un finanšu pakalpojumus Tieto Latvia mātes uzņēmumam Tieto Corporation, vadošajam informācijas tehnoloģiju uzņēmumam Ziemeļeiropā, atzīmēs desmit gadu jubileju.

Globālais Finanšu Pakalpojumu Centrs ir viens no pirmajiem šāda tipa pakalpojumu centriem Latvijā. Desmit gadu laikā no pāris darbiniekiem centrs ir izaudzis līdz gandrīz 200 finanšu ekspertu lielam kolektīvam. Rīgā izveidotais Centrs nodrošina pilnu grāmatvedības un finanšu kontroles un analīzes pakalpojumu klāstu Tieto grupas uzņēmumiem 17 valstīs - Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Lielbritānijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Čehijā, Vācijā, Austrijā, Krievijā, Slovākijā, Horvātijā, Nīderlandē un Filipīnās. Centrs vidēji gadā apstrādā vairāk kā 400 000 rēķinus.

Vita Kronberga, Globālā Finanšu Pakalpojumu Centra direktore, Tieto Latvia: “Pirms desmit gadiem Tieto vadība pieņēma lēmumu finanšu ārpakalpojumu veikšanu uzticēt Latvijas speciālistiem, un mēs šajā laikā esam pierādījuši, ka spējam veikt ne tikai vienkāršas grāmatvedības funkcijas, bet arī sniegt augsta līmeņa finanšu konsultācijas un nodrošināt projektu kontroli un analīzi, procesu un sistēmu pilnveidošanu, vadības atskaišu sagatavošanu, kā arī vadīt un piedalīties dažādos iekšējos projektos. Mēs noteikti neapstāsimies pie sasniegtā un domāsim par jaunu pakalpojumu attīstīšanu Centrā”.

2014.gada decembrī Tieto Latvia ir ieguvusi “Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) Approved Employer - Trainee Development, Platinum”, starptautiski atzītu un prestižu statusu, kas kalpo kā sava veida kvalitātes zīme finanšu pasaulē un apliecina Tieto Latvia atbilstību ACCA augstajām prasībām un spējai nodrošināt nepārtrauktu kompetenču un profesionālo iemaņu attīstību Centra darbiniekiem. Globālajā Finanšu Pakalpojumu Centrā šobrīd strādā 15 ACCA organizācijas biedri un ap 40 ACCA studentu.

ACCA Approved Employer Trainee Development Platinum

 

Papildu informācija:

Agita Kārkliņa, Tieto Latvia, Mārketinga un komunikāciju speciāliste

Tālr. +371 67510000, e-pasts: agita.karklina@tieto.com

Tieto Latvia ir Baltijā vadošais informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma klientu vidū ir valsts pārvaldes institūcijas, kā arī vadošie uzņēmumi Baltijas un Skandināvijas valstīs. Inovatīvāko un eksportspējīgāko produktu - Card Suite programmatūru, lieto vairāk nekā 400 finanšu institūcijas 33 pasaules valstīs, savukārt tirgus analītiķi Latvijas speciālistu izstrādāto produktu novērtējuši kā vienu no vadošajiem pasaulē. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk nekā 750 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti. www.tieto.lv

Tieto ir vadošais IT pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, kas sniedz pilna cikla IT pakalpojumus un piedāvā globālu produktu izstrādi uzņēmumiem komunikāciju un iegulto tehnoloģiju jomā. Izmantojot padziļinātas daudznozaru zināšanas, vīziju par nākotnes tehnoloģiju attīstību un inovatīvu domāšanu, Tieto aktīvi cenšas iedvesmot un iesaistīt savus klientus, lai rastu jaunus biznesa attīstības veidus. Ziemeļvalstu pieredze ļauj Tieto apvienot globālās iespējas ar vietējo klātbūtni. Tieto galvenais birojs atrodas Helsinkos, Somijā un uzņēmumā nodarbināti 13 000 eksperti vairāk kā 20 valstīs. Apgrozījums sasniedz ap 1.4 miljardus eiro. Tieto akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX biržā Helsinkos un Stokholmā. www.tieto.com

Publicēts: 
21 Oktobris 2015
Share