Tieto Latvia svin 25 gadus maksājumu un karšu risinājumu biznesā

Tieto ir viens no lielākajiem IT uzņēmumiem Ziemeļeiropā, Latvijā tajā strādā vairāk nekā 700 darbinieku. Šī gada maijā Tieto Latvia maksājumu un karšu risinājumi atzīmē savu 25. gadadienu Latvijā. Viena no galvenajām panākumu atslēgām šajos gados ir bijusi apziņa un spēja izveidot produktus, kas ir inovatīvi un ērti lietojami ne tikai klientam, bet arī gala patērētājam.

 

“Savu darbību Latvijā karšu un maksājumu sistēmu jomā uzsākām 1992. gadā, un kopš tā laika uzņēmums ir strauji attīstījies. No pirmā nozīmīgā klienta – uzņēmuma BankServiss, tagad FirstData Latvia – esam izauguši līdz vairāk nekā 500 finanšu institūcijām, 30 pasaules valstīs,” komentē Māris Ozoliņš, Tieto Latvia valdes loceklis.

Par Tieto Latvia dzinējspēku kalpo nepārtraukta produktu testēšana. Mēs uzskatām, ka produktu pārbaudīšana, uzlabošana un atkārtota pārbaudīšana ir dzinulis, bez kura nevar attīstīties neviens IT uzņēmums.

“Nākotnē IT pakalpojumi attīstīsies aizvien straujāk, un mums ir jābūt gataviem pielāgoties mainīgajiem apstākļiem,” komentē Ozoliņš. Viņš min, ka uzņēmuma nākotnes vīzija ir balstīta idejā, ka visiem maksājumu risinājumiem ir jābūt atvērtiem, intuitīviem un balstītiem uz klienta vajadzībām. Turklāt mūsdienu tehnoloģisko risinājumu attīstība nozīmē, ka industrijā aizvien lielāku lomu spēlē sinerģija starp dažādu industriju produktiem, piemēram, mobilajām ierīcēm un dažādu servisu platformām. 

Viena no Tieto Latvia prioritātēm ir lietotāja vajadzības. Gala patērētājam svarīgi ir tas, cik vienkārši tiek veikti maksājumi, kā plānot personīgās finanses un tās pārvaldīt. Savukārt uzņēmējiem svarīgi optimizēt naudas plūsmu un pārvaldīt līdzekļus un krājumus. “Mūsu uzdevums ir nodrošināt drošus risinājumus atbilstoši klienta vajadzībām, neatkarīgi no to izmantotajiem maksājumu kanāliem,” skaidro Ozoliņš.

Viens no modernākajiem uzņēmuma produktiem ir nacionāla līmeņa maksājumu sistēma, kas ļauj naudu nekavējoties pārskaitīt un saņemt naudas līdzekļus neatkarīgi no izmantotā bankas vai maksājuma kanāla. Naudu iespējams pārskaitīt no viedtālruņiem, datoriem, POS termināliem veikalos, banku filiālēm vai bankomātiem. Šādas sistēmas pašlaik ir ieviestas nieka 35 valstīs, tāpēc šim produktam Tieto saskata lielu potenciālu.

25 darbības gadi uzņēmumam ir snieguši pieredzi Latvijas mainīgajā ekonomikā un ļāvuši pierādīt savas spējas globālajā tirgū.
 

Kontaktinformācija:
Māris Ozoliņš, Tieto Latvija valdes loceklis, tālrunis 67510 000
 

Tieto Latvia ir viens no vadošajiem informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem Baltijā, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma klientu vidū ir valsts pārvaldes institūcijas, kā arī vadošie uzņēmumi Baltijas un Skandināvijas valstīs. Tieto maksājumu un karšu risinājumu programmatūru lieto vairāk nekā 500 finanšu institūcijas 33 pasaules valstīs, savukārt tirgus analītiķi Latvijas speciālistu izstrādāto produktu novērtējuši kā vienu no vadošajiem pasaulē. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk nekā 700 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti.

Publicēts: 
26 Maijs 2017
Share

Kontakti

Māris Ozoliņš
Maksājumu un karšu risinājumu vienības vadītājs
+371 67510000
maris.ozolins@tieto.com