Par Tieto Latvia SIA valdes priekšsēdētāju kļūst Valērija Vārna

Šī  gada oktobra sākumā notikušas pārmaiņas Tieto Latvia SIA vadībā. Elmāram Gengeram atstājot Tieto Latvia SIA vadītāja amatu, uzņēmuma valdes priekšsēdētājas un Programmatūras izstrādes un ieviešanas biznesa vadītājas amatā stājusies Valērija Vārna.

Valērija Vārna, Tieto Latvia
Valērija Vārna, Tieto Latvia

Valērija Vārna IT nozarē darbojas jau vairāk kā 15 gadus. Šai laikā gūta pieredze dažādos vadošos amatos un starptautiskos projektos. Kopš 2012.gada Valērija ir vadījusi SAP biznesa līniju, tai skaitā piegādes centru un pārstāvniecību Lietuvā.

Valērija ieguvusi inženiera grādu informācijas tehnoloģiju jomā, kā arī vadībzinātņu maģistra grādu Rīgas Tehniskajā universitātē.

- “Man ir liels prieks pievienoties Tieto Latvia! Mēs dzīvojam digitālās transformācijas laikmetā. Mobilitāte un tehnoloģiju pieejamība ir izmainījusi biznesa vidi. Jebkuram IT uzņēmumam ir jābūt spējīgam ātri reaģēt uz izmaiņām, piegādājot klientiem visefektīvākos risinājumus. Galvenā mana prioritāte ir paplašināt esošo produktu un pakalpojumu klāstu, nodrošinot inovatīvus un efektīvus risinājumus mūsu klientiem,” stāsta Valērija Vārna.

-  “Vēlos pateikties Elmāram Gengeram par ilggadējo ieguldījumu, vadot gan Programmatūras izstrādes un ieviešanas biznesu Latvijā, gan uzņēmumu kopumā. Nav šaubu, ka Elmāru sagaida veiksmīgs karjeras turpinājums ārpus uzņēmuma. Esmu pārliecināts, ka Valērijas vadībā Tieto Latvia sagaida spoža nākotne”, notikušās izmaiņas komentē Olli Pirttijarvi, New Markets vadītājs, Tieto.

Tieto Latvia ir viens no vadošajiem informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem Baltijā, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma klientu vidū ir valsts pārvaldes institūcijas, kā arī vadošie uzņēmumi Baltijas un Skandināvijas valstīs. Tieto maksājumu un karšu risinājumu programmatūru lieto vairāk nekā 500 finanšu institūcijas 33 pasaules valstīs, savukārt tirgus analītiķi Latvijas speciālistu izstrādāto produktu novērtējuši kā vienu no vadošajiem pasaulē. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk kā 700 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti.

 

Publicēts: 
06 Oktobris 2017
Share

Kontakti

Valērija Vārna
Valdes priekšsēdētāja, Programmatūras izstrādes un ieviešanas biznesa vadītāja, Tieto Latvia
valerija.varna@tieto.com