Tieto atbalsta GooglePay maksājumu ieviešanu Touch Bank un papildina bankas klientu maksāšanas kanālu daudzveidību

Tieto nodrošinājis OTP grupas bankai “Touch Bank” Krievijā risinājumu, kas ļauj bankas klientiem veikt maksājumus ar Visa un Mastercard maksājumu kartēm, izmantojot elektronisko maciņu Google Pay. Tā ir šobrīd vismodernākā maksājumu metode pirkumiem tiešsaistē un mobilajās aplikācijās, kā arī pirkumiem tirdzniecības vietās, kas atbalsta NFC tehnoloģiju.
Tieto atbalsta Touch Bank

Google Pay (iepriekš zināms kā Android Pay) uzlabo patērētāju iepirkšanās pieredzi. Touch Bank karšu īpašniekiem vairs nebūs nepieciešams izmantot maksājumu kartes, lai veiktu pirkumus veikalos vai tiešsaistē. Vēl viena priekšrocība Google Pay pirkumiem ir tāda, ka pārdevējam netiek nodota konfidenciāla informācija par karti – tas sniedz papildu drošību pircējam. Elektronisko maksājumu drošību nodrošina elektronisks marķieris vai tokens, kas tiek izmantots klienta maksājumu kartes informācijas vietā.

Google Pay rada iespēju veikt tūlītējus, ērtus un drošus maksājumus no jebkura viedtālruņa vai planšetdatora ar Android operētājsistēmu gan tiešsaistē, gan mobilajās aplikācijās, kas atbalsta Google Pay. Tāpat Google Pay var izmantot arī karšu POS termināļios tirdzniecības vietās, kas atbalsta bezkontakta maksājumus. Lai veiktu maksājumu, pircējam nepieciešams tikai pietuvināt  bezkontakta karšu lasītājam tālruni, kurš atbalsta NFC tehnoloģiju.

“Tikai dažu gadu laikā bezkontakta maksājumi ir attīstījušies no nākotnes tehnoloģijas līdz banku pamata pakalpojumam. Iespēja norēķināties par precēm un pakalpojumiem ar viedtālruni ir tas, ko sagaida digitālo banku klienti, kāda ir Touch Bank. Mēs augstu vērtējam Tieto iesaisti veiksmīgajā projektā, nodrošinot Touch Bank sasaisti ar maksājumu pakalpojumu sniedzēju Google Pay. Kopīgi mums izdevies paveikt visus izstrādes posmus un ieviest projektu īsākajā iespējamajā laikā, kā arī nodrošināt klientiem ilgi gaidīto iespēju maksājumiem izmantot viedtālruni tradicionālāku maksāšanas iespēju vietā,” komentē Sergejs Možajevs, Touch Bank produktu attīstības nodaļas vadītājs.

“Mobilo maksājumu popularitāte strauji aug gan klientu, gan banku vidū. Bankas ir klientu izvēlētais mobilo maksājumu pakalpojumu piedāvātājs, jo tās papildus nodrošina klientiem arī tradicionālus un uzticamus finanšu pakalpojumus. Google Pay pakalpojuma ieviešana veicinās Touch Bank zīmola atpazīstamību un ļaus to pozicionēt kā inovatīvu un uz nākotni vērstu finanšu iestādi. Tāpat, mēs esam pārliecināti, ka Google Pay pakalpojuma piedāvāšana stiprinās arī bankas klientu lojalitāti,” apgalvo Valdis Janovs, Tieto maksājumu un karšu vienības vadītājs.

Papildu informācijai lūgums sazināties:

Valdis Janovs, Maksājumu un karšu vienības vadītājs, Tieto, tālrunis: +371 6751 0000, cards@tieto.com

Alexandra Špakova, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, Touch Bank, tālrunis: +7 (495) 739 20 83, ext. 3653, pr@touchbank.com


Touch Bank ir digitālā banka, kas Krievijas tirgū sāka darboties 2015. gada aprīlī. Touch Bank darbojas ar OTP Bank licenci un ir Eiropas OTP grupas starptautisks projekts. Banka darbojas tikai digitālā vidē, un tai nav savu klientu apkalpošanas centru vai bankomātu. Bankas klientu apkalpošana tiek veikta attālināti – caur internetbanku un mobilo aplikāciju. Touch Bank nodrošina pilnu finanšu produktu un pakalpojumu klāstu, kas balstīts uz VISA un MasterCard kredītkartēm un debetkartēm. Reāllaikā pieejami depozītu un norēķinu konti, līdzekļu izņemšana un ieskaitīšana trešo pušu iekārtās visā pasaulē, kontu pārvaldība dažādās valūtās, naudas pārskaitīšana un maksājumi, bankas kartes ar kredītlīnijas iespējām un naudas aizdevumi, lojalitātes programma un citi reāllaika personīgo līdzekļu pārvaldes rīki.

Tieto Latvia ir viens no vadošajiem informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem Baltijā, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma klientu vidū ir valsts pārvaldes institūcijas, kā arī vadošie uzņēmumi Baltijas un Skandināvijas valstīs. Tieto maksājumu un karšu risinājumu programmatūru lieto vairāk nekā 500 finanšu institūcijas 33 pasaules valstīs, savukārt, tirgus analītiķi Latvijas speciālistu izstrādāto produktu novērtējuši kā vienu no vadošajiem pasaulē. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk nekā 700 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti.

Publicēts: 
02 Marts 2018
Share

Kontakti

Valdis Janovs
Maksājumu un karšu vienības vadītājs, Tieto
valdis.janovs@tieto.com