Tieto sadarbībā ar MeaWallet un Chip Card ieviesīs mobilos maksājumus Serbijā

Pateicoties integrētajai Tieto Card Suite un MeaWallet tehnoloģiju platformai, maksājumu apstrādes centrs Chip Card varēs nodrošināt savus klientus ar iespēju veikt norēķinus mobilajās ierīcēs. Tuvākajā laikā mobilos maksājumus ieviesīs Serbijā, Bosnijā un Hercegovinā, kā arī Melnkalnē. 

Šī gada decembrī Tieto ir noslēdzis trīspusēju līgumu ar Norvēģijas mobilo risinājumu nodrošinātāju MeaWallet un maksājumu apstrādes centru Chip Card. Sadarbība paredz ieviest integrētu risinājumu mobilo maksājumu nodrošināšanai. Jau nākamgad maksājumu apstrādes centrs varēs piedāvāt klientiem jaunākās paaudzes pakalpojumus, tai skaitā personīgo mobilo maku (Mobile Wallet), izmantojot Near Field Communication (NFC), mākoņu un citas tehnoloģijas. 

Māris Ozoliņš, Tieto Latvia Maksājumu karšu biznesa vienības direktors, komentē: „Ikdienā klienti arvien vairāk novērtē lietotājiem draudzīgus un kompaktus risinājumus. Mobilie maksājumi dod iespēju viegli un ātri veikt norēķinus mobilajās ierīcēs. Tieto komandai ir gandarījums sadarboties ar MeaWallet un Chip Card. Mēs esam pārliecināti par sekmīgiem kopā realizētiem projektiem arī nākotnē.” 

„Kopā ar partneriem – Tieto un MeaWallet – mēs varam paplašināt savu piedāvājuma klāstu, nodrošinot esošajiem un potenciālajiem klientiem unikālu un pilnīgu mobilā maka piedāvājumu. Risinājumā iekļautas NFC, Host Card Emulation (HCE) un mākoņu tehnoloģijas,” uzsvēra Vesna Džudovič, Chip Cards izpilddirektore. 

"Partnerība ar Tieto un Chip Card pacels jaunā līmenī mobilos maksājumus un pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību. Balstoties uz mūsu kopīgo ieguldījumu tehnoloģijās, mārketingā un pārdošanā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu mobilo maksājumu nodrošināšanai reģionā," norādīja MeaWallet izpilddirektors Lars Sandtorvs.

Papildus informācija:
Māris Ozoliņš, Tieto Latvia Maksājumu karšu biznesa vienības direktors, tālr. +371 67510000, maris.ozolins@tieto.com 
Vesna Džudović, Chip Card izpilddirektore, tālr: +381 113 04 09 10
Lars Sandtorvs, MeaWallet izpilddirektors, tālr. +47 909 55 111, lars.sandtorv@meawallet.com 

Tieto Latvia ir Baltijā vadošais informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums, kurš specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma inovatīvāko un eksportspējīgāko produktu -  Card Suite programmatūru, lieto vairāk nekā 400 finanšu institūcijas 33 pasaules valstīs, savukārt tirgus analītiķi Latvijas speciālistu izstrādāto produktu novērtējuši kā vienu no vadošajiem pasaulē. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk nekā 700 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti. www.tieto.lv  

Tieto ir vadošais IT pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, kas sniedz pilna cikla IT pakalpojumus gan privātajam, gan valsts sektoram. Tieto ir plaši pārstāvēts visā pasaulē, pateicoties tā sniegtajiem produktu izstrādes pakalpojumiem un globālajiem piegādes centriem. Izmantojot informāciju tehnoloģijas, Tieto mērķis ir veicināt uzņēmumu un sabiedrības izaugsmi, palīdzot īstenot jaunas idejas klientu biznesā. Mēs, Tieto, ticam profesionālai attīstībai un rezultātiem.

Tieto dibināts 1968.gadā un tā galvenais birojs atrodas Helsinkos, Somijā. Uzņēmumā strādā apmēram 14 000 ekspertu vairāk kā 20 valstīs, sasniedzot neto apgrozījumu apmēram 1.6 miljardus eiro. Tieto akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX biržā Helsinkos un Stokholmā. www.tieto.com 

Akciju sabiedrība Chip Card dibināta 2004.gadā un tas ir viens no vadošajiem maksājumu karšu apstrādes centriem Serbijas Republikā. Tā pamatnodarbošanās ir maksājumu karšu darījumu apstrāde, kā arī bankomātu un karšu pieņemšanas terminālu tīkla vadība. Chip Card tirgus daļa sastāda 33% no kopējā darījumu skaita, kas liecina par to, ka uzņēmums ir uzticams un stabils sadarbības partneris bankām un citiem maksājumu karšu industrijas dalībniekiem.

Uzņēmuma stratēģija ir piedāvāt augstākās kvalitātes pakalpojumus par zemākām apstrādes izmaksām un elastību visdažādāko lietotāju prasību izpildē. Uzņēmuma mērķis ir attīstīt partnerattiecības visos apstrādes pakalpojumu aspektos (izdošana, pieņemšana, e-komercija, mobilie maksājumi utt.) augstā kvalitātē, pamatojoties uz speciālistu zināšanām un pieredzi. www.chipcard.rs 

MeaWallet - “viena pasaule, viens mobilais maks” - piegādā visdrošākos un izmaksu ziņā efektīvākos mobilos maksājumus, kā arī „white labeled” jeb klienta zīmola apzīmētus risinājumus. MeaWallet apkalpo visu ekosistēmu: finanšu iestādes, IT un drošības pakalpojumu sniedzējus, maksājumu karšu organizācijas, izdevējus un citus. Ar tādiem partneriem kā IBM, Tieto, Elavon, Chip Card, MasterCard un Visa, MeaWallet nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumu ieviešanu īsā laikā.  Uzņēmuma piedāvājums ir izstrādāts tā, lai tālākais pakalpojuma sniedzējs varētu piedāvāt mobilos maksājumus saviem klientiem ar minimālām investīcijām tehnoloģijās, risinājumos un citās darbībās. www.meawallet.com 

Publicēts: 
19 Decembris 2014
Share