Tieto Latvia un OTP Bank uzlabo tiešsaistes iepirkšanās drošību Krievijā

Vadošais IT uzņēmums Baltijā, Tieto Latvia, veiksmīgi  noslēdzis OTP Bank 3D Secure risinājuma ieviešanas projektu Krievijā. Tā rezultātā palielināta drošība, veicot pirkumus internetā ar OTP Bank izdotajām Visa un MasterCard maksājumu kartēm.

Mūsdienās tiešsaistes iepirkšanās un norēķinu drošība ir viena no galvenajām banku prioritātēm. Tieto Latvia piegādātais risinājums ļauj OTP Bank apliecināt savu reputāciju kā bankai, kurai rūp klientu drošība. 3D Secure risinājums ļauj bankai palielināt tiešsaistes pirkumu apjomu un nodrošināt paaugstinātu drošību maksājumu apstrādes brīdī. 

3D Secure norēķinu karšu izdošanas risinājums atbilst starptautisko maksājumu karšu organizāciju prasībām. Tas nodrošina papildu kartes turētāja datu pārbaudi un  autorizāciju, tādējādi izslēdzot negodprātīgu darījumu iespējas un ievērojami palielinot maksājumu karšu izmantošanas drošību. Garantējot drošu kartes izmantošanu tiešsaistes norēķinu procesā, tiek veicināta e-komercijas attīstība, kur drošība un uzticamība ir būtiski nosacījumi, lai veiktu pirkumus internetā.

Māris Ozoliņš, Tieto Latvia Maksājumu karšu biznesa vienības vadītājs, pauda gandarījumu par sekmīgo projektu: „Tieto Latvia un OTP Bank var lepoties ar veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību. Mūsu uzņēmuma ieviestais 3D Secure risinājums ir mūsdienīgs rīks tiešsaistes pirkumu drošības nodrošināšanai. Esam gandarīti, ka varam palīdzēt sekmēt OTP Bank izaugsmi, kā arī ceram uz turpmāku sadarbības attīstību nākotnē.” 

„Mūsu biznesa attīstības plāni iet roku rokā ar klientiem piedāvātā pakalpojumu klāsta uzlabošanu. Šī projekta mērķis bija palielināt interneta pirkumu drošību, jo uzticamība ir ārkārtīgi svarīga gan esošajiem, gan potenciālajiem bankas klientiem," komentēja Aleksandrs Šulovs, IT attīstības nodaļas direktors, OTP Bank.

Kontaktinformācija:
Māris Ozoliņš, Maksājumu karšu biznesa vienības direktors, Tieto Latvia, tālruņa numurs +371 67510000
Viktorija Bakajeva, Mediju centra vadītāja, OTP Bank, tālruņa numurs:  +7 495 7835400.

Tieto Latvia ir Baltijā vadošais informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums, kurš specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma inovatīvāko un eksportspējīgāko produktu -  Card Suite programmatūru, lieto vairāk nekā 400 finanšu institūcijas 33 pasaules valstīs, savukārt tirgus analītiķi Latvijas speciālistu izstrādāto produktu novērtējuši kā vienu no vadošajiem pasaulē. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk nekā 700 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti. www.tieto.lv  

Tieto ir vadošais IT pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, kas sniedz pilna cikla IT pakalpojumus un piedāvā globālu produktu izstrādi uzņēmumiem komunikāciju un iegulto tehnoloģiju jomā. Izmantojot padziļinātas daudznozaru zināšanas, vīziju par nākotnes tehnoloģiju attīstību un inovatīvu domāšanu, Tieto aktīvi cenšas iedvesmot un iesaistīt savus klientus, lai rastu jaunus biznesa attīstības veidus.
Ziemeļvalstu pieredze ļauj Tieto apvienot globālās iespējas ar vietējo klātbūtni. Tieto galvenais birojs atrodas Helsinkos, Somijā un uzņēmumā nodarbināti 13 000 eksperti vairāk kā 20 valstīs. Apgrozījums sasniedz ap 1.4 miljardus eiro. Tieto akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX biržā Helsinkos un Stokholmā. www.tieto.com

OTP Bank ietilpst starptautiskajā finanšu grupā OTP (OTP Group) un ir viena no līderiem finanšu pakalpojumu tirgū Centrālajā un Austrumeiropā. OTP Bank ir viena no 50 lielākajām Krievijas bankām, kas piedāvā plašu bankas pakalpojumu un produktu klāstu korporatīvajiem un privātajiem klientiem. OTP Bank biroju un filiāļu tīklā šobrīd ir aptuveni 28 000 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu punkti, 108 POS, 200 klientu apkalpošanas centri, kā arī 212 bankomāti  un 275 informatīvie kioski. OTP Bank atrodas vairāk nekā 3700 vietās Krievijā un bankas pakalpojumus izmanto vairāk kā 3.9 miljoni klientu. www.otpbank.ru 

 

Publicēts: 
19 Marts 2015
Share