Tieto Latvia un Raiffeisen Bank piedāvā bezkontakta norēķinus Bosnijā un Hercegovinā

Tieto Latvia izstrādātais Card Suite risinājums ļāvis Raiffeisen Bank kļūt par vienu no pirmajām bankām Bosnijā un Hercegovinā, ieviešot tirgū bezkontakta starptautiskās maksājumu sistēmas Visa kartes. Papildus ieviestais Card Suite Installments risinājums nodrošina kartes turētājam iespēju pakāpeniski segt kartes kredītu. 

Norēķini ar bezkontakta kartes palīdzību ir droši un notiek ātri, jo nepieprasa fizisku kartes mijiedarbību ar terminālu. Veicot pirkumu zem noteiktā limita, PIN kods nav jāievada, bet, ja pirkuma limits ir pārsniegts, tad papildus drošībai jāievada PIN kods, lai nodrošinātu veiksmīgu autorizāciju. 

“Bezkontakta norēķini ir aktuāls pakalpojums maksājumu karšu tirgū. Šādi paplašinot bankas sniegto pakalpojumu klāstu, pircēji var aktīvāk izmantot bezkontakta kartes. Ņemot vērā papildus veiktos drošības pasākumus, kartes īpašnieki var būt pārliecināti par drošu kartes izmantošanu. Mēs priecājamies par sadarbību ar banku Raiffeisen Bank Bosna i Hercegovina un ticam, ka mūsu veiksmīgā sadarbība turpināsies,” atzīmēja Māris Ozoliņš, Maksājumu karšu biznesa vienības direktors, Tieto Latvia.

“Sadarbība ar Tieto Latvia šajā projektā ir bijusi ļoti veiksmīga. Mēs esam gandarīti par veiktajiem uzlabojumiem šajā biznesa segmentā, vienkāršojot norēķinu procesu ne tikai karšu turētājiem, bet arī tirgotājiem. Pagājušā gada beigās banka piedāvāja pirmo bezkontakta kredītkarti VISA Magic, kas ļauj pakāpeniski veikt aizdevuma atmaksu 36 mēnešu laikā,” teica Raiffeisen Bank Bosna i Hercegovina ģenerāldirektors Karlheinz Dobnigg.

Kontaktinformācija:
Māris Ozoliņš, Maksājumu karšu biznesa vienības direktors, Tieto Latvia, tālruņa numurs +371 67510000
Karlheinz Dobnigg, ģenerāldirektors, Raiffeisen Bank Bosna i Hercegovina, tālruņa numurs: +387 33287 101

Tieto Latvia ir Baltijā vadošais informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums, kurš specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma inovatīvāko un eksportspējīgāko produktu -  Card Suite programmatūru, lieto vairāk nekā 400 finanšu institūcijas 33 pasaules valstīs, savukārt tirgus analītiķi Latvijas speciālistu izstrādāto produktu novērtējuši kā vienu no vadošajiem pasaulē. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk nekā 700 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti. www.tieto.lv

Tieto ir vadošais IT pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, kas sniedz pilna cikla IT pakalpojumus un piedāvā globālu produktu izstrādi uzņēmumiem komunikāciju un iegulto tehnoloģiju jomā. Izmantojot padziļinātas daudznozaru zināšanas, vīziju par nākotnes tehnoloģiju attīstību un inovatīvu domāšanu, Tieto aktīvi cenšas iedvesmot un iesaistīt savus klientus, lai rastu jaunus biznesa attīstības veidus.

Ziemeļvalstu pieredze ļauj Tieto apvienot globālās iespējas ar vietējo klātbūtni. Tieto galvenais birojs atrodas Helsinkos, Somijā un uzņēmumā nodarbināti 13 000 eksperti vairāk kā 20 valstīs. Apgrozījums sasniedz ap 1.4 miljardus eiro. Tieto akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX biržā Helsinkos un Stokholmā. www.tieto.com

Raiffeisen BANK dd Bosna i Hercegovina ir Raiffeisen Bank International AG meitasuzņēmums, kas ir viena no vadošajām bankām Centrāleiropā un Austrumeiropā, un Austrijā. Banka dibināta 1992.gadā un šodien tā ir viena no vadošajām bankām Bosnijā un Hercegovinā. 94 filiāļu tīklā, kur strādā vairāk nekā 1500 darbinieku, bankas sniegtos pakalpojumus izmanto ap 500 000 klientu. Par bankas veiksmīgu komercdarbību liecina vairāki vietējie un starptautiskie atzinības raksti, ko piešķīruši tādi slaveni žurnāli kā Global Finance, Euromoney un The Banker. Starp Raiffeisen bankas galvenajām konkurētspējas priekšrocībām ir investīcijas jaunās tehnoloģijās, pieredzējuši un augsti kvalificēti darbinieki, individuāla pieeja katram klientam, jaunu produktu un pakalpojumu ieviešana Bosnijas un Hercegovinas tirgū. 

Raiffeisen grupā Bosnijā un Hercegovinā, bez Raiffeisen bankas, vēl ietilpst: Raiffeisen INVEST, Raiffeisen CAPITAL, Raiffeisen LEASING, RL ASSISTANCE un Raiffeisen SAC. www.raiffeisenbank.ba/eng 

 

Publicēts: 
18 Februāris 2015
Share