Vadības maiņa Tieto Latvia maksājumu un karšu vienībā

22.jūnijā savu amatu atstāj līdzšinējais Tieto valdes loceklis Māris Ozoliņš. Tieto Latvia valdes locekļa un Maksājumu un karšu vienības vadītāja pienākumus pārņems Valdis Janovs, kurš ilgus gadus ir vadījis Tieto Latvia Maksājumu un karšu risinājumu pārdošanas daļu.

Māris Ozoliņš savu lēmumu skaidro ar nepieciešamību pēc jauniem izaicinājumiem gan sev, gan uzņēmumam: “Mūsdienu digitālo maksājumu nozare turpina strauji attīstīties. Pēc 25 gadu ilgas darba pieredzes maksājumu karšu nozarē es uzskatu, ka pienācis laiks dot iespēju jaunām idejām.”

Uzņēmuma vadības komanda pozitīvi vērtē Māra Ozoliņa ilggadējo pieredzi uzņēmumā un vēl panākumus tālākajā darbībā.

Tieto Latvia ir viens no vadošajiem informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem Baltijā, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma darbība maksājumu karšu jomā tika uzsākta 1992. gadā, un tagad maksājumu un karšu bizness attīstījies līdz vairāk kā 500 finanšu institūciju apkalpošanai 33 pasaules valstīs.

Tieto Latvia šogad svin 25 gadu jubileju maksājumu un karšu risinājumu biznesā. Turpinot attīstību, Tieto kā savu prioritāti ir noteicis gala lietotāja vajadzību īstenošanu. “Turpināsim aktīvi sekot maksājumu nozares attīstībai pasaulē, piedāvājot klientiem modernus risinājumus un izmantojot jaunākās un progresīvākās tehnoloģijas. Vēlamies nodrošināt gala lietotājiem ērtus maksājumus un lielisku pieredzi, vienlaikus pievēršot īpašu uzmanību drošībai un atbilstībai,” skaidro Valdis Janovs.

Tieto Latvia turpinās ieguldīt laiku un līdzekļus, lai attīstītu maksājumu karšu infrastruktūru un lai uzlabotu digitālo maksājumu un reāllaika jeb zibmaksājumu iespējas.
 

Kontaktinformācija:
Valdis Janovs, Tieto Latvia, Maksājumu un karšu vienības vadītājs, tālrunis 67510 000, valdis.janovs[at]tieto.com
 

Publicēts: 
21 Jūnijs 2017
Share

Kontakti

Valdis Janovs
Maksājumu un karšu vienības vadītājs, Tieto
valdis.janovs@tieto.com