Aktivitātes

Vienoti gan darbā, gan ārpus tā

Tieto Latvia komandā ir vairāk kā 750 darbinieku, kurus vieno ne vien kopīgs darbs, bet arī atpūta. Katru vasaru kopā ar ģimenēm mēs vienojamies sportiskā pasākumā, kas notiek brīvā dabā  – Tieto Latvia Sporta Spēlēs. Ziemā mēs kopīgi atzīmējam Jaunā gada iestāšanos un suminām Tieto Latvia labākos darbiniekus. Ar lieliskiem panākumiem piedalāmies dažādās sportiskās aktivitātēs – skrienam Nordea Rīgas Maratonu, sacenšamies IT Klastera Sporta Kausa un LikeIT sacensībās.

Ziemassvētku laikā Tieto Latvia darbinieki sadarbībā ar labdarības organizācijām rīko akciju, lai sarūpētu dāvanas trūcīgajām un daudzbērnu ģimenēm, kā arī  vientuļajiem sirmgalvjiem.

Vairāk par mūsu kopīgajām aktivitātēm uzzini Tieto Facebook profilā.  

 

Domājot par nākotnes speciālistiem

Lai arī nākotnē mēs redzētu savā komandā jaunus un perspektīvus IT talantus, par to jāsāk jau domāt jau šodien. Sadarbojamies ar lielākajām Latvijas augstskolām, atbalstām projektus, lai veicinātu skolēnos un studentos interesi par IT nozari. Regulāri piedalāmies augstskolu rīkotajās karjeras dienās un informējam topošos speciālistus par darba un prakses iespējām mūsu uzņēmumā. Ēnu Dienas projekta ietvaros dodam iespēju „ēnot” Tieto speciālistus un iepazīties ar darba ikdienu.

Domājot par jaunāko paaudzi, 2013.gada nogalē, sadarbībā ar Valsts izglītības satura centra metodiķiem, inicializējām izglītojošas bezmaksas aplikācijas Gudrinieks izstrādi matemātikas apguvei pirmskolas vecuma bērniem un pirmo divu klašu skolēniem.
    
Iepazīstini ar Gudrinieku arī savu bērnu, lejupielādējot aplikāciju App Store vai Google Play. 

 

 

 

 

Share