Globālais Finanšu Pakalpojumu Centrs

Tieto Latvia Globālais Finanšu Pakalpojumu Centrs (Global Shared Service Center jeb GSSC), kas atrodas Rīgā, specializējas finanšu un grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā Tieto korporācijas uzņēmumiem.

Tas ir viens no pirmajiem Latvijā izveidotajiem profesionālajiem ārpakalpojumu centriem. Kopš Centra darbības sākuma 2005.gadā, biznesa vienība ir izaugusi no 2 darbiniekiem līdz teju 200 darbinieku kolektīvam, kas gadā vidēji nodrošina vairāk kā 400 000 rēķinu apstrādi, finanšu un vadības grāmatvedības uzskaiti, kontroli un analīzi Tieto korporācijas uzņēmumiem gandrīz 20 valstīs.

Uzņēmums daudz uzmanības pievērš darbinieku kvalifikācijas attīstībai. Tieto Latvia ir ieguvis “Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) Approved Employer - Trainee Development, Platinum” - starptautiski atzītu un prestižu statusu, kas apliecina Tieto Latvia atbilstību ACCA augstajām prasībām un spējai nodrošināt nepārtrauktu kompetenču un profesionālo iemaņu attīstību Centra darbiniekiem. Globālajā Finanšu Pakalpojumu Centrā strādā vairāk kā 10 ACCA organizācijas biedru un vairāk kā 20 ACCA studentu.

Share

Kontakti

Sazinies ar mums
alona.drekovska@tieto.com