Globālais Finanšu Pakalpojumu Centrs

Tieto Latvia Globālais Finanšu Pakalpojumu Centrs (Global Shared Service Center jeb GSSC), kas atrodas Rīgā, specializējas finanšu un grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā Tieto korporācijas uzņēmumiem.

Tas ir viens no pirmajiem Latvijā izveidotajiem profesionālajiem ārpakalpojumu centriem. Kopš Centra darbības sākuma 2005.gadā, biznesa vienība ir izaugusi no 2 darbiniekiem līdz teju 200 darbinieku kolektīvam, kas gadā vidēji nodrošina vairāk kā 400 000 rēķinu apstrādi, finanšu un vadības grāmatvedības uzskaiti, kontroli un analīzi Tieto korporācijas uzņēmumiem 14 valstīs.

Uzņēmums daudz uzmanības pievērš darbinieku kvalifikācijas attīstībai. 2014.gada decembrī Tieto Latvia ieguva “Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) Approved Employer - Trainee Development, Platinum” - starptautiski atzītu un prestižu statusu, kas apliecina Tieto Latvia atbilstību ACCA augstajām prasībām un spējai nodrošināt nepārtrauktu kompetenču un profesionālo iemaņu attīstību Centra darbiniekiem. Globālajā Finanšu Pakalpojumu Centrā strādā 13 ACCA organizācijas biedri un ap 24 ACCA studentu.

Share